Efe Görkem LogoEfe Görkem Ümit
about us

About

Ben (Efe) Görkem Ümit, Bartın Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ve Girne American Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinde okudum. Zamanla C#, ASP.NET, Python, Angular, React gibi dilleri öğrenerek çeşitli projeler geliştirdim. Siber güvenlik, oyun programlama (Unity) ve mobil yazılım geliştirme gibi alanlarda da çalışmalar yaptım. Öğrendiklerimi bu blog ve YouTube kanalımda paylaşıyorum. Siz de destek olmak isterseniz YouTube kanalıma abone olabilirsiniz!!

Udemy Kuponlar için Instagram yazabilirsiniz. Amacım para kazanmak değil sadece portfolio için oluşturmuştum. Ücretsiz o ay hakkım varsa kupon verebilirim.(Bir kişinin satın alması 0,69 dolar bana getirisi yok yani :)

I (Efe) Görkem Ümit, studied Computer Programming at Bartın University and Computer Engineering at Girne American University. Over time, I acquired skills in languages like C#, ASP.NET, Python, Angular, and React, and developed various projects. I also explored cybersecurity, game programming (Unity), and mobile development. I share my knowledge on this blog and my YouTube channel. If you`'`d like to support me, please subscribe to my YouTube channel!