Efe Görkem LogoEfe Görkem Ümit

Contact

Selam, YouTube kanalımda yazılım konularına odaklanıyorum ve çeşitli programlama dilleriyle ilgili eğitim videoları üretiyorum. Eğer bir proje veya yazılım fikriniz varsa, size yardımcı olmak için buradayım.

Kapsamlı bir Fullstack developer olarak, Next.js, React, Laravel, Django Python, C# gibi teknolojilere hakimim. Ayrıca biraz Flutter, biraz Shopify tema geliştirme ve biraz da .NET konularında deneyimim bulunuyor.

Eğer bir projenin geliştirilmesinde veya bir yazılım fikrinin hayata geçirilmesinde bir ortaklık düşünüyorsanız, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Instagram yada Linkedin den ulaşabilirsiniz. Youtube ve udemy linkinden daha önce paylaştığım geliştirdiğim proje eğitimleri inceleyebilirsiniz.

I focus on software topics on my YouTube channel and create tutorial videos about various programming languages. If you have a project or software idea, I am here to help you.

As a comprehensive Fullstack developer, I am proficient in technologies such as Next.js, React, Laravel, Django Python, and C#. I also have some experience with Flutter, Shopify theme development, and .NET.

If you are considering a partnership for the development of a project or bringing a software idea to life, please don t hesitate to contact me.

You can reach me via Instagram or LinkedIn. You can also check out my previous project tutorials on YouTube and Udemy through the links provided.

Looking forward to collaborating with you!

@efegorkemumit

@efegorkemumit

https://github.com/efegorkemumit

https://www.linkedin.com/in/efe-g%C3%B6rkem-%C3%BCmit-a084009b/